Woody Allen chce pracować z Carlą Bruni


Carla Bruni, modelka, piosenkarka i żona prezydenta Francji, podejmie współpracę z Woodym Allenem.

Festiwale muzyczne, warsztaty artystyczne i konkursy literackie przewiduje projekt cyklu imprez Kulturalna Dolina Kamiennej, który ma być realizowany w miastach regionu świętokrzyskiego leżących nad tą rzeką: Starachowicach, Ostrowcu Świętokrzyskim i Skarżysku-Kamiennej. "Oba filmy opowiadają o losie królików wygnanych z raju utraconego na berlińskim murze. Każdy na swój sposób, ale wyświetlane w ramach jednego seansu znakomicie się uzupełniają" - uważa krytyk 'Dziennika". Od piątku na naszych ekranach dokumentalno-animowany double-bill "Królik po berlińsku / Esterhazy". Kucz/Kulka "Sleepwalk", JazzboyPrace kilkuset polskich i zagranicznych designerów - od przedmiotów codziennego użytku po projekty architektoniczne - można oglądać na trzeciej edycji Międzynarodowego Festiwalu Designu "Łódź-Design 2009", który rozpoczął się dzisiaj, 15 października. W nocy z 7 na 8 marca 2010 Canal+ jako jedyna polska stacja telewizyjna przeprowadzi transmisję z 82. gali wręczenia Oscarów 2010. Wcześniej stacja przygotuje weekend specjalny z filmowymi premierami. Śmietanka polskiego show-biznesu stawiła się na uroczystej gali przyznania Telekamer "Tele Tygodnia" 2010. W tym roku osobowości i produkcje telewizyjne rywalizowały ze sobą w aż 16 kategoriach. Wśród pierwszych ogłoszonych zwyciężczyń znalazły się Anita Werner i Dorota Gardias.

Czy holenderski thriller "The Human Centipede" ma szansę stać się hitem na miarę "Paranormal Activity"? Trailer obrazu na YouTube obejrzało już ponad 1,4 milionów użytkowników.

26 kwietnia na sklepowych półkach pojawi się koncertowe DVD Chickenfoot - zespołu, który tworzą Sammy Hagar (ex-Van Halen), Joe Satriani, Chad Smith (Red Hot Chili Peppers) oraz Michael Anthony (ex-Van Halen). W czwartek, 27 listopada, w Krakowie nastąpi otwarcie największego w Polsce kina wielosalowego - Cinema City Bonarka. W 20 salach filmy będzie mogło jednocześnie oglądać aż 3234 widzów.

Roman Polański przybył w piątek do swojej posiadłości w szwajcarskim kurorcie w Gstaad, rozpoczynając pobyt w areszcie domowym - podała agencja Associated Press. Już dziś o godzinie 20.00 odbędzie się uroczysta gala ogłoszenia i wręczenia prestiżowych nagród w 13. plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. W tym roku osobowości i produkcje telewizyjne rywalizowały ze sobą w aż 16 kategoriach. Bret Michael próbuje nakłonić swoich kolegów z Poison oraz zespół Mötley Crüe do wspólnej trasy koncertowej.Shakira jest tak zafascynowana Mattem Damonem, e napisaa o nim jedn z piosenek na nowym albumie "She Wolf". Teraz kolumbijska wokalistka artuje, e bdzie musiaa przeprosi on aktora. W corocznym, europejskim badaniu preferencji widzów, przeprowadzonym na zlecenie telewizji UPC, wyłonieni zostali zwycięzcy rankingu ulubionych prezenterów. W gronie najlepszych znaleźli się Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki, Kamil Durczok i Ewa Drzyzga oraz Włodzimierz Szaranowicz. Telewizja ogłosiła wyniki rankingu na początku tygodnia na swoich stronach internetowych. Po zimowej przerwie Górnośląskie Centrum Kultury prezentuje kolejne koncerty z cyklu JaZZ i okolice. 14 marca pierwszy koncert i pierwsze mocne uderzenie: zagrają Steve Bernstein ze swoją grupą Sex Mob i gościnnym udziałem DJ Olive. Drugim marcowym koncertem z cyklu JaZZ i okolice będzie występ znanego już w Katowicach kwartetu Ravi Coltrane'a.

Szczegóły ścieżki dźwiękowej O.S.T.R-a


11 września ukaże się na rynku soundtrack do obrazu Katarzyny Rosłaniec "Galerianki". Jego twórcą jest O.S.T.R.

Jest nowy singiel LCD Soundsystem


Grupa LCD Soundsystem opublikowała utwór z nowego albumu. Numer nosi tytuł "Drunk Girls".

Tłumy na wystawie Caravaggia w Rzymie tuż przed jej zamknięciem


W ostatnim dniu otwarcia wystawy dzieł Caravaggia w Rzymie w nocy z soboty na niedzielę w kolejce na Kwirynale stały tłumy ludzi. Ekspozycja, która przejdzie do historii pod względem liczby zwiedzających, zostanie zamknięta w niedzielę o godzinie 22.

Chylińska zakłada róż


Agnieszka Chylińska "Modern Rocking", EMI

Kayah wyrusza w akustyczną trasę koncertową


W piątek, 20 listopada rozpocznie się akustyczna trasa koncertowa Kayah, promująca najnowszy album Artystki - "Skała".

jeżeli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie oraz inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to notorycznie gwarancja na miarodajny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O jak bardzo chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na konfiguracja Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na

przewozy autokarowe

niechybnie znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja również pełne sąd udanej podróży. Zanim teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe o do tego stopnia chcesz robić zakupy tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie i inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to ciągle gwarancja na pewny przewóz autokarem do wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy do wnętrza środku lekko minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na maniera Rfn czy Wielka Brytania. Na prawdopodobnie znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to każdorazowo gwarancja i pełne mniemanie udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe