Polskie filmy na festiwal filmowym w Edynburgu


W programie Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Edynburgu znalazły się cztery filmy krótkometrażowe z Polski.

Popularna aktorka wraz z Judy Greer dołączyły do obsady komedii "Jeff Who Lives at Home". Użytkownicy klubu Alter Art dowiedzieli się w piątek rano, że pierwszą gwiazdą tegorocznej edycji Selector Festivalu będzie grupa Faithless. 19 marca ukaże się trzeci longplay grupy Bruno Schulz zatytułowany "Nowy lepszy człowiek". Formacja zdradziła szczegóły wydawnictwa.22 września 2009 roku premierę będzie miał czwarty album związanej z Anticon Records formacji Why?. Dzieło nosi tytuł "Eskimo Snow". We Francji wybuchł spór z powodu filmu o Aleksandrze Dumasie, ponieważ w postać pisarza, który miał korzenie afrykańskie, wcieli się biały aktor - Gerard Depardieu. Krytycy tego wyboru uważają, że literata powinien zagrać aktor będący Mulatem. Już dziś w Myspace premiera remiksu utworu "Swell" Indigo Tree, przygotowanego przez Igora Pudło z grupy Skalpel.

W najbliższy weekend ukaże się nowy solowy album Fu zatytułowany "Retrospekcje", który promują aż dwa klipy. Oficjalną datą premiery jest 29 sierpnia.

Kalifornijska formacja rozpoczęła pracę nad kolejnym albumem - ujawnił perkusista Red Hot Chili Peppers, Chad Smith. Aktor, scenarzysta i producent Justin Theroux objął pieczę ad realizacją komedii "Air Guitar".

Brytyjska dziennikarz przeprosiła rodzinę zmarłego 10 października Stephena Gately'ego z Boyzone za obraźliwą publikację w "Daily Mail". Ze względu na problemy z uzyskaniem zgody na przeniesienie na duży ekran mangi opowiadającej o bezlitosnym mścicielu, Will Smith i Steven Spielberg pożegnali się z projektem anglojęzycznej wersji "Oldboya". James Cameron to bez wątpienia najbardziej kasowy reżyser wszech czasów. Najbardziej dochodowym filmem w historii kina jest bowiem jego "Titanic". Za kilka dni na drugie miejsce zestawienia powinno zaś wskoczyć najnowsze dzieło reżysera - "Avatar".Słynny pisarz Mark Ravenhill wybrał Jana Klatę na reżysera niemieckiej premiery swojej sztuki. W najbliższą sobotę w teatrze w Düsseldorfie odbędzie się premiera nowej sztuki Ravenhilla "Shoot. Get Treasure. Repeat" w inscenizacji polskiego reżysera. Gwiazdka "Zmierzchu" Kristen Stewart zamieniła środowisko wampirów na wyrzutków społecznych w pikantnym, niezależnym filmie, w którym odsłania prawie wszystko. Ojani Noa, były mąż Jennifer Lopez, przygotowuje się do spektakularnego procesu przeciwko aktorce i piosenkarce, w którym pozywa ją na sumę 100 milionów dolarów.

Misery Index w studiu


W sobotę, 2 stycznia, grind / deathmetalowa grupa Misery Index z USA rozpoczęła nagrania nowego albumu "Heirs To Thievery".

Wianki 2010: Kosheen gwiazdą imprezy


26 czerwca na scenie w zakolu Wisły podczas krakowskich Wianków w roli gwiazdy imprezy wystąpi grupa Kosheen. Oprócz niej zagrają także Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Biff, PIN oraz łotewska grupa Brainstorm.

Pierwsza taka Gdynia


"Po raz pierwszy..." to zwrot, który zdominował tegoroczny, jubileuszowy Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Począwszy od terminu, przez związane z imprezą projekcje i wydarzenia, po organizowaną na plaży galę zamknięcia, wszystko tym razem będzie nowe.

Tim Burton czaruje widzów


W najbliższy piątek, 5 marca, na ekrany kin Orange IMAX trafi trójwymiarowa "Alicja w krainie czarów" - najnowsza produkcja jednego z najoryginalniejszych współczesnych reżyserów, Tima Burtona.

Samantha Morton w kampanii społecznej


Brytyjska aktorka Samantha Morton zaangażowała się w kampanię na rzecz zwiększania liczby pracowników społecznych.

jeżeli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie oraz inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to notorycznie gwarancja na miarodajny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O jak bardzo chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na konfiguracja Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na

przewozy autokarowe

niechybnie znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja również pełne sąd udanej podróży. Zanim teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe o do tego stopnia chcesz robić zakupy tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie i inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to ciągle gwarancja na pewny przewóz autokarem do wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy do wnętrza środku lekko minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na maniera Rfn czy Wielka Brytania. Na prawdopodobnie znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to każdorazowo gwarancja i pełne mniemanie udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe