18-latka i AC/DC najlepsi


W najnowszym notowaniu brytyjskiej listy przebojów publikowanej przez BBC 1. miejsce zajęła 18-letnia wokalistka Diana Vickers. Z kolei w zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów króluje słynna, australijska grupa AC/DC z płytą "Iron Man 2".

Emir Kusturica dokonał w środę, 24 marca, uroczystego otwarcia wystawy w Bolonii, dedykowanej zmarłemu w 1993 roku mistrzowi włoskiego kina, Federico Felliniemu. Stephen Gately, wokalista irlandzkiego boysbandu Boyzone, zmarł w sobotę (10 października) na wakacjach na Majorce. Miał 33 lata. Blackmetalowa grupa Enthroned z Belgii wyda na początku 2010 roku ósmy album "Pentagrammation".Na 1. miejscu światowego zestawienia najpopularniejszych albumów znalazł się charytatywny longplay "Hope For Haiti Now". Dochód ze sprzedaży tej płyty przeznaczony jest na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti. We wtorek, 4 maja w stołecznym Hard Rock Cafe odbędzie się koncert grupy Proletaryat. Wytwórnia Media Rights Capital sfinansuje nowy projekt Neilla Blomkampa. Będzie to kolejny film science-fiction z akcją rozgrywająca się na innej planecie.

Danny Huston wyreżyseruje film "The Day of the Dead", ale wcześniej wystąpi w dramacie "Playoff".

Karen O z grupy Yeah Yeah Yeahs przygotowała muzykę do nowego filmu Spike'a Jonze'a, "Where The Wild Things Are". Soundtrack ukaże się w USA 29 września. Do sieci wyciekło nagranie "Cleopatra" autorstwa Kelly Clarkson. Wokalistka, gdy tylko się o tym dowiedziała, wpadła w szał.

Roman Polański, przebywający w areszcie domowym w Szwajcarii, nie przybędzie w przyszłym miesiącu na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie, mimo że będzie tam pokazywany jego najnowszy film "The Ghost Writer" ("Autor widmo") - oświadczył w piątek dyrektor festiwalu Dieter Kosslick. Michael Fassbender, jeden z bohaterów filmu Quentina Tarantino "Bękarty wojny", gra główną rolę w filmie Andrei Arnold "Fish Tank". U boku aktora, w przejmującej opowieści o dorastaniu, występuje debiutująca na ekranie Katie Jarvis. Polski film dokumentalny "Popatrz" w reżyserii Adama Palenty zdobył nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Młodego Kina w Petersburgu, gdzie uznano go za najlepszy dokument.W najbliższych dniach Natasza Urbańska i Patrycja Kazadi wybierają się na nagrania do Filadelfii. To kolejna odsłona międzynarodowego projektu "Poland... Why Not?". Piosenkarka na oficjalnej stronie skomentowała proces, jaki wytoczyła Grupie Operacyjnej za nazwanie jej "blacharą". Najpopularniejszym singlem Wielkiej Brytanii jest "Bad Boys" 21-letniej Alexandry Burke, która w 2008 roku wygrała program "The X Factor".

U.K. Subs i The Vibrators w Polsce


Po raz kolejny przyjadą do Polski punkowi weterani z U.K.Subs i The Vibrators. Zespoły odwiedzą Białystok, Warszawę i Kraków.

Więcej rozrywki w MTV i VH1


Jesienią w stacji MTV i VH1 pojawią się trzy nowe pasma serialowe.

Przyczynek do albumu


No! No! No! "No! No! No!", EMI

Gaba Kulka na okładce "The Times" z premierem Wlk. Brytanii


Na okładce jednego z wydań dziennika "The Times" pojawiło się zdjęcie, na którym obok premiera Wlk. Brytanii Davida Camerona spaceruje Gaba Kulka.

Dolph Lundgren kontra Conan


Dolph Lundgren pojawi się prawdopodobnie w epizodycznej roli w obrazie "Conan".

jeżeli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie oraz inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to notorycznie gwarancja na miarodajny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O jak bardzo chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na konfiguracja Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na

autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

niechybnie znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja również pełne sąd udanej podróży. Zanim teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe o do tego stopnia chcesz robić zakupy tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie i inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to ciągle gwarancja na pewny przewóz autokarem do wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy do wnętrza środku lekko minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na maniera Rfn czy Wielka Brytania. Na prawdopodobnie znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to każdorazowo gwarancja i pełne mniemanie udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe