18-latka i AC/DC najlepsi


W najnowszym notowaniu brytyjskiej listy przebojów publikowanej przez BBC 1. miejsce zajęła 18-letnia wokalistka Diana Vickers. Z kolei w zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów króluje słynna, australijska grupa AC/DC z płytą "Iron Man 2".

Ministrowie kultury Polski i Francji: Bogdan Zdrojewski i Frederic Mitterrand wspólnie zainaugurowali uroczyście w Paryżu obchody Roku Chopina 2010 w Polsce i Francji. Z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina we Francji odbędą się w przyszłym roku maratony muzyki wybitnego kompozytora, poświęcone mu wystawy, ukaże się też jego pełna korespondencja po francusku. Rozstrzygnięto II sesję "Wielkopolskiego konkursu na wspieranie produkcji filmowej 2009" - poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej. Twórcy thrillera "From Paris With Love" przygotowali kolejny zwiastun filmu.Plakaty, zdjęcia i fotosy z filmów Romana Polańskiego prezentujące dorobek wybitnego polskiego artysty - wśród nich filmowe eksponaty prezentowane publicznie po raz pierwszy - znajdą się na wystawie "Roman Polański. Aktor. Reżyser", przygotowanej przez łódzkie Muzeum Kinematografii. Dwa koncerty (14 i 15 października) da w Polsce portugalski zespół Madredeus, popularny za sprawą występu w filmie "Lisbon Story". Legenda fado wystąpi jednak bez wokalistki Teresy Salgueiro, która rozstała się z grupą pod koniec 2007 roku. "The Founding of a Republic" stał się najbardziej dochodowym chińskim filmem w historii tamtejszego box-office'u. Wedle wypowiedzi rzecznika prasowego China Film Group, od czasu swojej premiery (16 września) obraz zarobił 406 mln juanów, czyli 58.4 mln dolarów.

Roger Daltrey planuje napisać autobiografię.

Dopiero 8 września na półkach amerykańskich księgarni pojawi się najnowsza powieść znanej pisarki dla dzieci Kate DiCamillo, a są już plany jej ekranizacji snute przez wytwórnię 20th Century Fox. Miesiąc maj to czas premiery dwóch EP artystów związanych z High Contrast Recordings, którzy wystąpią na tegorocznym Sunrise Festival.

Władze Rio de Janeiro zaproponowały Woody'emu Allenowi realizację kolejnego filmu w "karnawałowej stolicy świata" - poinformowała miejscowa gazeta "Folha" R. Kelly chce ukończyć i wydać płytę, nad którą pracował przed śmiercią Michael Jackson. Sons Of Liberty - to nowy projekt powołany do życia przez Jona Schaffera, gitarzystę i lidera amerykańskiej grupy Iced Earth.Norweska formacja 1349 ma już za sobą nagrania nowej płyty "Demonoir". Najnowszy album Macieja Maleńczuka z zespołem Psychodancing osiągnął status Złotej Płyty. Co prawda poszczególni muzycy Foo Fighters zajęci są samodzielnymi projektami, ale powoli zaczynają przymierzać się do nagrania następcy "Echoes Silence Patience & Grace".

Bilety na koncert Angie Stone w sprzedaży


Już 17 marca w warszawskim klubie Stodoła wystąpi niekwestionowana diva soul - Angie Stone. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzeadaży.

McCartney: Beatlesi wygraliby "The X Factor"


Paul McCartney jest pewien, że Beatlesi bez trudu wygraliby program "The X Factor".

Spotkania gwiazd festiwalu z fanami


Wszystkim fanom muzyki filmowej organizatorzy FMF stworzyli niepowtarzalną okazję spotkania z wybitnymi kompozytorami, którzy tworzyli ścieżki dźwiękowe do obrazów, prezentowanych podczas 3. edycji festiwalu.

30 października światowa premiera filmu o Michaelu Jacksonie


30 października widzowie z całego świata będą mogli obejrzeć w kinie ostatni koncert Michaela Jacksona. Film "This Is It" wprowadzony zostanie na ekrany przez Sony Pictures Entertainment i Sony Music Entertainment.

"Katyń" na festiwalu w Wenecji


Na festiwalu filmowym w Wenecji odbył się w piątek nadzwyczajny pokaz "Katynia" Andrzeja Wajdy. Przed projekcją w Palazzo del Cinema reżyserowi wręczono nagrodę, przyznaną przez związek włoskich krytyków filmowych. Odebrała ją odtwórczyni jednej z głównych ról w filmie - Danuta Stenka, która odczytała list od nieobecnego w Wenecji Andrzeja Wajdy.

jeżeli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie oraz inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to notorycznie gwarancja na miarodajny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O jak bardzo chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na konfiguracja Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na

przewozy autokarowe

niechybnie znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja również pełne sąd udanej podróży. Zanim teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe o do tego stopnia chcesz robić zakupy tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie i inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to ciągle gwarancja na pewny przewóz autokarem do wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy do wnętrza środku lekko minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na maniera Rfn czy Wielka Brytania. Na prawdopodobnie znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to każdorazowo gwarancja i pełne mniemanie udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe