Festiwal filmów... o pracy


31 produkcji z 20 krajów z całego świata będzie można obejrzeć na rozpoczynającym się w piątek, 23 kwietnia, 8. międzynarodowym festiwalu filmów dokumentalnych poświęconych pracy - Gdańsk DocFilm.

Ojciec brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse, Mitch, obawia się, że jego córka zamieniła nałóg narkotykowy na równie kosztowne uzależnienie - zakupy ubrań znanych projektantów. Na niedawno wydanej płycie skrzypaczki Agnieszki Maruchy do życia przywracane są utwory Zygmunta Stojowskiego - wybitnego polskiego pianisty i kompozytora początku XX wieku. Brytyjska Akademia Filmowa i Telewizyjna ogłosiła tzw. długą listę nominacji do nagród BAFTA. Najwięcej, bo aż 17 nominacji zdobył film "Była sobie dziewczyna", pokonując tym samym m.in. "Bękarty wojny" i "Avatar".Z okazji jubileuszu Sławomira Mrożka Wydawnictwo Literackie przygotowuje wiele niespodzianek dla miłośników twórczości Mistrza. W dniach od 23 do 26 września w Warszawie i Krakowie odbędzie się "Festiwal Mrożek na XXI wiek". Lady GaGa była w tym roku najczęściej słuchaną gwiazdą. Przynajmniej na portalu Last.fm. 12 lutego warszawskie kino Kultura zaprasza na wyjątkowy wieczór z jednym z najsłynniejszych komików wszechczasów - Peterem Sellersem.

Blackmetalowcy z niemieckiej formacji Dark Fortress zarejestrowali szósty album "Ylem".

Jackie Chan ikona kina akcji z humorem, będzie mówił głosem Jarosława Boberka w polskiej wersji językowej komedii dla dzieciaków "Nasza niania jest agentem" ("The Spy Next Door"). Boberek, uznany aktor teatralny, serialowy i dubbingowy, już nie pierwszy raz użyczał głosu bohaterowi granemu przez Jackiego Chana. Rzecznik szwajcarskiego resortu sprawiedliwości Folco Galli potwierdził w środę, że inicjatywa aresztowania Romana Polańskiego w celu wydania go władzom amerykańskim wyszła od władz Szwajcarii. Resort sprawiedliwości poinformował USA o planowanym przyjeździe Polańskiego na festiwal filmowy do Zurychu z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Kolejnym przedsięwzięciem Wydawnictwa Telewizji Kino Polska, po boxach "To właśnie miłość" i "Pan Kleks", będzie czwarta kolekcja z cyklu Przeboje Polskiego Kina. Będzie ona obejmować filmy: "Pan Samochodzik i niesamowity dwór", "Pan Samochodzik i praskie tajemnice" oraz "Latające machiny kontra Pan Samochodzik". 30 maja odbędą się uroczystości pogrzebowe Ronniego Jamesa Dio. Prawniczka, żona, matka, autorka książek, ale przede wszystkim była Pierwsza Dama. Cherie Blair. Postać kontrowersyjna, nierzadko krytykowana przez prasę. Żona byłego premiera Wielkiej Brytanii Tony'ego Blaira będzie gościem specjalnym programu "Druga strona medalu". Na antenie TVN Style już 3 maja.MaxFloRec szykuje na 2 maja śląską majówkę w Gdańsku. Koncert Abradaba, Rahima i GrubSona poprzedzi występ debiutanta, wybranego w konkursie przez samych raperów. 5 lipca ukaże się nowy album Kylie Minogue, "Aphrodite". Gwiazda wyjawiła właśnie szczegóły wydawnictwa. Telewizyjna Dwójka planuje realizację trzeciej i czwartej serii "Tancerzy" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Radomianie uczczą pamięć prof. Leszka Kołakowskiego


Radomianie chcą uczcić pamięć zmarłego latem ubiegłego roku profesora Leszka Kołakowskiego. Zamierzają nadać jego imię traktowi spacerowemu w centrum miasta. Prof. Kołakowski pochodził z Radomia, był też honorowym obywatelem tego miasta.

215 wywiadów w ciągu doby


Piosenkarz country Jack Ingram w ciągu doby udzielił 215 wywiadów radiowych, ustanawiając tym samym nowy rekord Guinnessa w tej kategorii - donosi agencja Associated Press.

Zaatakował syna Jacksona!


Najmłodszy syn nieżyjącego Michaeal Jacksona, 7-letni Blanket, został zaatakowany paralizatorem przez 13-letniego kuzyna Jaafara.

Rodzina zmarłego: To nie alkohol


Rodzina zmarłego tragicznie członka zespołu Boyzone - Stephena Gately'ego - stanowczo zdementowała doniesienia, jakoby przyczyną śmierci piosenkarza było przyjęcie zbyt dużej dawki alkoholu podczas imprezy w noc poprzedzającą zgon.

We Call It A Sound debiutują


"Animated" - debiutancki album zwycięzców Coke Live Fresh Noise 2009 formacji We Call It A Sound ukaże się 27 kwietnia.

jeżeli chcesz buszować po sklepach bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe dodatkowo sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie oraz inwertor logiczna tylko co. Nasze bilety autokarowe to notorycznie gwarancja na miarodajny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O jak bardzo chcesz robić zakupy bilet autokarowy do wnętrza środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza romans sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na konfiguracja Republika federalna niemiec azali Wielka Brytania. Na

przewozy autokarowe

niechybnie znajdziesz również bilety autokarowe na transport aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawsze gwarancja również pełne sąd udanej podróży. Zanim teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe o do tego stopnia chcesz robić zakupy tanio bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów aż do wnętrza Europie i inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to ciągle gwarancja na pewny przewóz autokarem do wewnątrz komfortowych warunkach. Gdyby chcesz buszować po sklepach bilet autokarowy do wnętrza środku lekko minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na maniera Rfn czy Wielka Brytania. Na prawdopodobnie znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to każdorazowo gwarancja i pełne mniemanie udanej podróży. Uprzednio teraz kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe